opinie o nas

Byłem w wielu miejscach, latałem na paralotni w różnych krajach, nurkowałem, ale śmiało mogę powiedzieć, że wyjazd do Wadi Rum to jedna z moich najlepszych podróży.  Obcowanie z prawdziwą pustynią, odcięcie od cywilizacji i zasięgu komórek. Rezultat- prawdziwy wypoczynek. Od wyjazdu minęło już trochę czasu, a ja wciąż  czuję się pełen energii. Doceniam bardzo możliwość poznania życia Beduinów, niespotykane nigdzie indziej widoki, wędrówki po bajkowych górach, super jedzenie…  Chcesz przeżyć wspaniały urlop, dzwoń do Dawida, kupuj bilet, pakuj plecak i baw się dobrze.

Andrzej Dębowski

 

 

David i Eliza odwiedzają Wadi Rum od dawna. Nie tylko eksplorują  i wytyczają nowe drogi wspinaczkowe, ale promują Wadi Rum w swoich artykułach i zdjęciach.

Nasza rodzina od lat współpracuje przy organizacji wypraw przygodowych Davida Kaszlikowskiego. Gościmy prowadzone przez niego grupy w naszych obozowiskach.  Zdecydowanie polecamy ich jako godnych zaufania współpracowników z  oryginalnym  podejściem  do górskiej przygody.

     Salman Eid Al–Zalabeh

Miałam okazję spędzić z Elizą i Davidem świetnie zorganizowany tydzień w Jordanii. Jeśli chcecie spędzić aktywnie czas, poznać super ludzi i o własnych siłach (a nie z pokładu busa) poznać Wadi Rum to jest to wyjazd dla Was.   W zaledwie tydzień odwiedziliśmy  wiele pięknych miejsc.  Poza tym sprawdziliśmy swoje umiejętności w kanionach, na trekkingu i wspinaniu. Mimo, że był to wyjazd półki „zorganizowanych", a takich z założenia unikam ( bo nie lubię  jak ktoś organizuje mi czas), tym razem kompletnie nie odczuwałam podziału organizator - grupa. Super przygodowy i partnerski wyjazd. POLECAM!!!

Justyna Ratajczak

Wyjazdy z VerticalVision.pl to niezapomniane przeżycie. Bardzo dobra organizacja, cudowna atmosfera, przepiękne miejsca - idealny sposób na oderwanie się od codziennego życia i nabranie energii na kolejne miesiące. Zdecydowanie polecam!

Magda Janicka

[/slide]

... wspaniała przygoda, piękne widoki, cudowne wspomnienia. Dzięki za przemyślną organizację, pomoc i opiekę. Zapraszam do Chengdu.

Ha Rong (Chiny)