Daty i koszt

  • Ferie zimowe : 4-11 lutego, 14-21 lutego 2022 – “Wyprawa w księżycowej dolinie”,Wadi Rum i Petra.

Odwiedzamy: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA / Program skupiony na przygodach na pustyni i w górach Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami / Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki i kaniony/ Obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem oraz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni./Odwiedzimy też Petrę – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą./ Wyjazd z przewodnikiem i instruktorem wspinaczki/ W pełni zorganizowany/ Grupa max. 8 osób/ koszt 4850 zł / TANIE BILETY LOTNICZE ! / Uwaga: dla osoby zapisującej 2 dodatkowe osoby 200 zł zniżki.

  • 15-22. 04 (Wielkanoc), 2022 – “Wyprawa w księżycowej dolinie Wadi Rum” + największe atrakcje Jordanii (Petra, Morze Martwe, Wadi Mujib)  

Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami + obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem orz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni.

Dodatkowo: Na wyjeździe tym wciąż koncentrujemy się na przygodach w górach Wadi Rum, ale odwiedzamy też więcej innych atrakcji m.in. Wadi Mujib – wypełniony wodą przepiękny kanion przez który będziemy płynąć (wstęp od 17 lat).  Będziemy tez nad Morzem Martwym i w Petrze – jednym z “siedmiu cudów” świata, legendarnym mieście wykutym w skale przed naszą erą./ Grupa max. 8 osób/ Koszt 4950 zł/ Uwaga: dla osoby zapisującej dodatkowe 2 osoby 200 zł zniżki. 

  • 28.10-4.11.2022 (termin wokół Wszystkich Świętych); “Wyprawa w księżycowej dolinie” – Wadi Rum i Petra

Program jak na wyjeździe lutowym.

  • 27.12 22 – 3.01.23 lub 31.12.22-7.01.23  – “SYLWESTER w księżycowej dolinie”

Program jak na wyjeździe lutowym.

  • Toury indywidualne. Wspinaczka z przewodnikiem 

Dla gości indywidualnych (max 2 os) wspinaczka z przewodnikiem po najbardziej spektakularnych drogach wspinaczkowych Wadi Rum. Opcjonalnie mamy do dyspozycji własne auto terenowe na indywidualne wyprawy (1-4 os)  przez pustynię Wadi Rum. Koszty i daty wg indywidualnych ustaleń.


⇒  Inne typy wyjazdów:  1. indywidualny guiding na wielkich ścianach gór Wadi Rum, największe wspinaczki, nieznane zakątki Wadi Rum – prowadzi David Kaszlikowski.  2.weekend w Wadi Rum/Petra/4 dni/ max. 4 osoby/ w programie: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA, wycieczki na pustyni i przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum/ z przewodnikiem/ 4 dni – koszt ca. 3500 zł przy 4 osobach/ terminy wg indywidualnych ustaleń 3. DLA RODZINY (wg indywidualnego programu).  4. DLA FIRM/”Weekend na pustyni Wadi Rum”/  atrakcje: lot balonem, safari 4WD, labirynt kanionów, warsztaty fotografii….  /4 dni/ ilość osób do 70.

Napisz do nas/ Rezerwuj

Co jest wliczone w cenę: Transport w Jordanii (pełny)/ Wyżywienie (bez posiłków w trasie w dniu dojazdu/wyjazdu, oraz w Petrze)/ Noclegi – włącznie z beduińskimi obozami na pustyni i hotelem w Petrze./ Prowadzenie całego wyjazdu./ Przewodnictwo w górach i na pustyni – licencjonowani instruktorzy górscy i przewodnicy beduińscy./ Sprzęt górski/

Nie wliczone: Bilet lotniczy (ceny z Warszawy 200-900 zł). Zapewniamy pomoc w zakupie./ Posiłki w dniu dojazdu i wylotu, oraz w Petrze./ Koszt biletów wstępu do Petry i Wadi Rum Protected Area, Wadi Mujib/wiza lub Jordan Pass/ Drinki (poza napojami do posiłków)./ Suchy prowiant na trekking/ Napiwki.