Daty i koszt

Wyprawy przygodowe:

 • Zimowe Ferie 2024 (luty 2-9) – “Sekrety księżycowej doliny”. Precyzyjna data do ustalenia. Daj znać jaki termin ci pasuje. Odwiedzamy: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA / Program skupiony na przygodach na pustyni i w górach Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami / Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki i kaniony. Zjazdy na linach, przejścia przez dzikie kaniony. Obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem oraz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni. Odwiedzimy też Petrę – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą, a także M.Martwe (plaża z kryształami soli) i, dla relaksu, luksusowy hotel i gorące wodospady Ma’In. Wyjazd z przewodnikiem i instruktorem wspinaczki. Grupa max. 8 osób. Koszt 1500Euro
 • 24.03-4.04.2024 – wyprawa przygodowa MAROKO.  Galeria z podobnej wyprawy TU
 •  30.04-7.05.2024 – “Wyprawa w księżycowej dolinie Wadi Rum” + największe atrakcje Jordanii (Petra, Morze Martwe, Wadi Mujib) Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami + obozy na pustyni. Obozy beduińskie z łóżkami i prysznicem oraz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni. Na wyjeździe tym koncentrujemy się na przygodach w górach Wadi Rum, ale odwiedzamy też więcej innych atrakcji m.in. Wadi Mujib – wypełniony wodą przepiękny kanion, przez który będziemy płynąć (wstęp od 18 lat – dla młodzieży baseny i plaża M.Martwego).  Będziemy też nad Morzem Martwym i w Petrze – jednym z “siedmiu cudów” świata, legendarnym mieście wykutym w skale przed naszą erą. / Grupa max. 8 osób/ Koszt 1500eur
 • 24/25czerwca 2024 – wyprawa Turcja, “Przez kaniony Taurus”, przygodowy i zabawowy wyjazd dla spragnionych przygody dorosłych, ale także dla rodzin z dziećmi. Wyprawa naładowana atrakcjami: wspinaczka, rafting, canyoning, jaskinie, jacht i sporo wody dla ochłody i relaksu. Dużo natury. więcej TU.
 • 29.10-5.11.2024; “Sekrety księżycowej doliny” – Wadi Rum i Petra. Termin wokół Wszystkich Świętych. (także dla rodzin). Odwiedzamy: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA / Program skupiony na przygodach na pustyni i w górach Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami / Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki i kaniony. Zjazdy na linach, przejścia przez dzikie kaniony. Obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem oraz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni. Odwiedzimy też Petrę – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą. Wyjazd z przewodnikiem i instruktorem wspinaczki. Grupa max. 8 osób. Koszt 1500Euro Uwaga: możliwość dodania do programu wizyty nad M.Martwym oraz widowiskowego kanionu Mujib (odświeżająca słodka woda). 
 • 29.12 23 – 5.01.25; “Sekrety księżycowej doliny”+ SYLWESTER pod gwiazdami w obozie na pustyni. Także dla rodzin (pełny program możliwy dla młodzieży od lat 9). Odwiedzamy skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA / Program skupiony na przygodach na pustyni i w górach Wadi Rum / Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki i kaniony Wadi Rum. Zjazdy na linach, przejścia przez dzikie kaniony. Obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem oraz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni. Odwiedzimy też Petrę – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą. Wyjazd z przewodnikiem i instruktorem wspinaczki. Grupa max. 8 osób. Koszt 1500Euro Uwaga: możliwość dodania do programu wizyty nad M.Martwym oraz relaksu w gorących źródłach Ma’In. 

Wyprawy na życzenie. Wspinaczka z przewodnikiem:

 •  “Wadi Rum Safari”/ INDYWIDUALNY WYJAZD DLA MAŁEJ GRUPY / Terminy: marzec-maj; październik- grudzień; możliwy także termin na Boże Narodzenie/ Mamy własne auto terenowe i udajemy się do dolin do jakich turyści zazwyczaj nie docierają.  Wjeżdżamy w dzikie kaniony, rozbijamy obozy na pustyni, odwiedzamy mało znane doliny Wadi Rum. Jesteśmy niezależni, a trasa jest dostosowana do ekipy – stajemy, gdzie i kiedy chcemy. Na naszej trasie także M. Martwe i Wadi Mujib – wypełniony wodą przepiękny kanion, przez który będziemy płynąć (wiek. minimum 17 lat), a także Petra – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą. Ekipa: max 4os. + guide. Wg życzenia wyprawa może być uzupełniona o wspinanie skałkowe i zjazdy na linach.  Koszt: 1500 Euro/os (niewliczone bilety lot, i bilety wstępu, niewliczone jedzenie – ustalamy indywidualnie).
 • BIG WALL w Wadi Rum – wspinaczka wielowyciągowa dla gości indywidualnych (max 2.os.) Wspinaczka po najbardziej spektakularnych ścianach Wadi Rum, największe klasyki w ciągu 5-6 dni. Trad+sport do 400m. Trudności od IV-7b, wg preferencji moich gości. Prowadzę także mało doświadczonych. Zespoły tylko 1-2 os. Jeśli chcecie możemy mieć prywatne auto terenowe na cały wyjazd. Wg życzenia możemy także odwiedzić Petrę i pełne ciepłej wody kaniony w okolicy M.Martwego.

Daty wypraw wspinaczkowych (możliwe ustalenia indywidualne):

 1. 9-16.02 (big wall wspin lub Wadi Rum safari)
 2. 18-25.02 (big wall)
 3. 25.02-4.03 (big wall)
 4. 4.03-11.03 (big wall)
 5. 11-18.03 – safari Wadi Rum+ wspinaczka skałki (sport,1-2 miejsc)
 6. 24.03-4.04 – wyprawa przygodowa MAROKO (wspinaczki w Todrze i Taghii)

Opcja kursu wspinaczki wielowyciągowej + guiding wg programu lub wspólna wspinaczka w pojedyncze dni, na indywidualnych zasadach. Koszty przybliżone: 1200Euro/os. – w wersji zespołu 2-osobowego. (bez biletu lot., co dokładnie wliczone ustalamy z zespołem.)


⇒ Inne typy wyjazdów: 1. indywidualny guiding na wielkich ścianach gór Wadi Rum, największe wspinaczki, nieznane zakątki Wadi Rum. Prowadzi David Kaszlikowski.  2.weekend w Wadi Rum/Petra/4 dni/ max. 4 osoby/ w programie: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA, wycieczki na pustyni i przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum/ z przewodnikiem/ 4 dni – koszt ca. 4700zł/os przy 4 osobach/ terminy wg indywidualnych ustaleń 3. DLA RODZINY (wg indywidualnego programu).  4. DLA FIRM/”Weekend na pustyni Wadi Rum”/ atrakcje: lot balonem, safari 4WD, labirynt kanionów, warsztaty fotografii….  /4 dni/ ilość osób do 70.

Napisz do nas/ Rezerwuj

Co jest wliczone w cenę na wyprawach “przygodowych”: Transport w Jordanii (pełny)/ Wyżywienie (bez posiłków w trasie w dniu dojazdu/wyjazdu, oraz w Petrze) / Noclegi – włącznie z beduińskimi obozami na pustyni i hotelem w Petrze. / Prowadzenie całego wyjazdu. / Przewodnictwo w górach i na pustyni – licencjonowani instruktorzy górscy i przewodnicy beduińscy. / Sprzęt górski/

Nie wliczone: Bilet lotniczy (ceny z Warszawy 400-1600 zł). Zapewniamy pomoc w zakupie. / Posiłki w dniu dojazdu i wylotu, oraz w Petrze. / Koszt biletów wstępu do Petry i Wadi Rum Protected Area, Wadi Mujib/wiza lub Jordan Pass/ Drinki (poza napojami do posiłków). / Suchy prowiant na trekking/ Napiwki.

                          Strona ma charakter informacyjny. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.