Daty i koszt

  • listopad 2021; luty, marzec 2022 (4-5 dni) – Góry Wadi Rum, wspinaczka z przewodnikiem, toury indywidualne. Dla gości indywidualnych (max 2 os) wspinaczka z przewodnikiem po najbardziej spektakularnych drogach wspinaczkowych Wadi Rum. Opcjonalnie mamy do dyspozycji własne auto terenowe (Mitsubishi Pajero) na indywidualne wyprawy (1-4 os)  przez pustynię Wadi Rum. Koszty i czas wg indywidualnych ustaleń.
  • 27 grudnia 2021 – 3 stycznia 2022 / “SYLWESTER w księżycowej dolinie”

/ 8 dni/ W programie: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA/ Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum + obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem i nasz własny obóz “sylwestrowy” w kanionie daleko na pustyni. W dziczy, ale z szampanem ;-). Odwiedzimy też Petrę, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą. Zobaczymy jej najbardziej spektakularne skarby/ grupa max. 8 osób/ koszt 4850 zł/ Uwaga: dla osoby zapisującej dodatkowe 2 osoby 200 zł zniżki. 

  • marzec, kwiecień 2022 / “Wyprawa w księżycowej dolinie – Wadi Rum i największe atrakcje Jordanii”

8 dni/ Odwiedzamy: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA/ Program skupiony na przygodach na pustyni i w górach Wadi Rum/ Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki i kaniony/ Obozy na pustyni.

Wyjazd z przewodnikiem i instruktorem wspinaczki/ W pełni zorganizowany/ Grupa max. 8 osób/ koszt 4850 zł/ + TANIE BILETY LOTNICZE !/ Uwaga: dla osoby zapisującej 2 dodatkowe osoby 200 zł zniżki.

Dodatkowo  odwiedzimy:

1.PETRA – legendarne miasto Nabatejczyków, wykute w skale spektakularne świątynie i grobowce.

2.MORZE MARTWE – kryształy soli, dzikie plaże…

3. WADI MUJIB – pełen turkusowej wody kanion z wielkimi ścianami zasłaniającymi niebo nad głową. Wędrujemy i płyniemy po pas w wodzie w kierunku spektakularnego wodospadu. Odświeżający  kanioning.

4.AMMAN, stolica kraju, klimatyczne knajpy z muzyką na żywo…(opcjonalnie).

5.WADI RUM nasz główny cel to spektakularne górskie szlaki Wadi Rum + obozy na pustyni.


⇒  Inne typy wyjazdów:  1. indywidualny guiding na wielkich ścianach gór Wadi Rum, największe wspinaczki, nieznane zakątki Wadi Rum – prowadzi David Kaszlikowski.  2.weekend w Wadi Rum/Petra/4 dni/ max. 4 osoby/ w programie: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA, wycieczki na pustyni i przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum/ z przewodnikiem/ 4 dni – koszt ca. 3500 zł przy 4 osobach/ terminy wg indywidualnych ustaleń 3. DLA RODZINY (wg indywidualnego programu).  4. DLA FIRM/”Weekend na pustyni Wadi Rum”/  atrakcje: lot balonem, safari 4WD, labirynt kanionów, warsztaty fotografii….  /4 dni/ ilość osób do 70.

Napisz do nas/ Rezerwuj

Co jest wliczone w cenę: Transport w Jordanii (pełny)/ Wyżywienie (bez posiłków w trasie w dniu dojazdu/wyjazdu, oraz w Petrze)/ Noclegi – włącznie z beduińskimi obozami na pustyni i hotelem w Petrze./ Prowadzenie całego wyjazdu./ Przewodnictwo w górach i na pustyni – licencjonowani instruktorzy górscy i przewodnicy beduińscy./ Sprzęt górski/

Nie wliczone: Bilet lotniczy (ceny z Warszawy 200-900 zł). Zapewniamy pomoc w zakupie./ Posiłki w dniu dojazdu i wylotu, oraz w Petrze./ Koszt biletów wstępu do Petry i Wadi Rum Protected Area, Wadi Mujib/wiza lub Jordan Pass/ Drinki (poza napojami do posiłków)./ Suchy prowiant na trekking/ Napiwki.