Daty i koszt

Wyprawy przygodowe:

 • 30.10-6.11.2022; “Sekrety księżycowej doliny” – Wadi Rum i Petra. Termin wokół Wszystkich Świętych. (mamy 2 miejsca, wyjazd dla rodzin)

Odwiedzamy: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA / Program skupiony na przygodach na pustyni i w górach Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami / Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki i kaniony. Zjazdy na linach, przejścia przez dzikie kaniony. Obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem oraz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni. Odwiedzimy też Petrę – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą. Wyjazd z przewodnikiem i instruktorem wspinaczki. Grupa max. 8 osób. Koszt 4970 zł    Uwaga: dla osoby zapisującej 2 dodatkowe osoby 200 zł zniżki.

 • 27.12 22 – 3.01.23; “Sekrety księżycowej doliny”- SYLWESTER (brak miejsc)

Program jak na wyjeździe październikowym + sylwester pod gwiazdami w obozie na pustyni.

 • 3.01 – 10.01 – “Sekrety księżycowej doliny”

Program jak na wyjeździe październikowym + auto terenowe / przygoda z akcentem na fotografię (nie tylko dla fotografów).

 • Ferie zimowe: 31.01-7.02 lub 14-21 lutego 2023 (data potwierdzana) – “Sekrety księżycowej doliny” – Wadi Rum i Petra. Program jak na wyjeździe październikowym. Także dla sprawnych rodzin.
 •  kwiecień (daty wokół Wielkanocy), 2023 – “Wyprawa w księżycowej dolinie Wadi Rum” + największe atrakcje Jordanii (Petra, Morze Martwe, Wadi Mujib) Trek przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum + zjazdy na linach + przejścia kanionami + obozy na pustyni – te beduińskie z łóżkami i prysznicem orz nasz własny obóz pod gwiazdami, w kanionie daleko na pustyni. Dodatkowo na wyjeździe tym wciąż koncentrujemy się na przygodach w górach Wadi Rum, ale odwiedzamy też więcej innych atrakcji m.in. Wadi Mujib – wypełniony wodą przepiękny kanion, przez który będziemy płynąć (wstęp od 17 lat).  Będziemy też nad Morzem Martwym i w Petrze – jednym z “siedmiu cudów” świata, legendarnym mieście wykutym w skale przed naszą erą. / Grupa max. 8 osób/ Koszt 4950 zł/ Uwaga: dla osoby zapisującej dodatkowe 2 osoby 200 zł zniżki. 

Wyprawy na życzenie. Wspinaczka z przewodnikiem:

 • 21.10-28.10.2022 (dodatkowy termin pod koniec kwietnia) “Safari w księżycowej dolinie”/ Wspinaczka skałkowa/ max 4 os./ Mamy własne auto terenowe i udajemy się do dolin do jakich turyści zazwyczaj nie docierają. Zobaczymy więc znacznie więcej niż na typowym wyjeździe. Wjeżdżamy w dzikie kaniony, rozbijamy obozy na pustyni, odwiedzamy mało znane doliny Wadi Rum. Jesteśmy niezależni, a trasa jest dostosowana do ekipy – stajemy, gdzie i kiedy chcemy. Na naszej trasie także M. Martwe i Wadi Mujib – wypełniony wodą przepiękny kanion, przez który będziemy płynąć (wiek. minimum 17 lat), Petra – jeden z “siedmiu cudów” świata, legendarne miasto wykute w skale przed naszą erą. Wyjazd unikalny, bo w tym roku jedziemy do kilku prawie nieodwiedzanych dolin. Ekipa: max 4os. + guide. Jeśli wspinanie to skałkowe na krótszych drogach. Koszt: 1100 Euro/os (niewliczone bilety lot, i bilety wstępu, niewliczone jedzenie – ustalamy indywidualnie).
 • BIG WALL w Wadi Rum – wspinaczka wielowyciągowa i wielka przygoda.  Dla gości indywidualnych (max 2.os.) Wspinaczka po najbardziej spektakularnych ścianach Wadi Rum, największe klasyki w ciągu 5-6 dni. Trad+sport do 400m. Trudności od IV-7b wg preferencji moich gości. Prowadzę także mało doświadczonych. Zespoły tylko 1-2 os.

Daty:

 1. 6-12.11.
 2. 13-17/20.11. 
 3. 17-24.12 (brak miejsc)
 4. luty/marzec 2023

Opcja kursu wspinaczki wielowyciągowej + guiding wg programu lub wspólna wspinaczka w pojedyncze dni, na indywidualnych zasadach. Koszty przybliżone: 4750 zł/os. – w wersji zespołu 2-osobowego. (bez biletu lot., co dokładnie wliczone ustalamy z zespołem.)


⇒ Inne typy wyjazdów: 1. indywidualny guiding na wielkich ścianach gór Wadi Rum, największe wspinaczki, nieznane zakątki Wadi Rum. Prowadzi David Kaszlikowski.  2.weekend w Wadi Rum/Petra/4 dni/ max. 4 osoby/ w programie: skarby światowego dziedzictwa UNESCO – WADI RUM i PETRA, wycieczki na pustyni i przez najbardziej spektakularne górskie szlaki Wadi Rum/ z przewodnikiem/ 4 dni – koszt ca. 4000zł/os przy 4 osobach/ terminy wg indywidualnych ustaleń 3. DLA RODZINY (wg indywidualnego programu).  4. DLA FIRM/”Weekend na pustyni Wadi Rum”/ atrakcje: lot balonem, safari 4WD, labirynt kanionów, warsztaty fotografii….  /4 dni/ ilość osób do 70.

Napisz do nas/ Rezerwuj

Co jest wliczone w cenę na wyprawach “przygodowych”: Transport w Jordanii (pełny)/ Wyżywienie (bez posiłków w trasie w dniu dojazdu/wyjazdu, oraz w Petrze) / Noclegi – włącznie z beduińskimi obozami na pustyni i hotelem w Petrze. / Prowadzenie całego wyjazdu. / Przewodnictwo w górach i na pustyni – licencjonowani instruktorzy górscy i przewodnicy beduińscy. / Sprzęt górski/

Nie wliczone: Bilet lotniczy (ceny z Warszawy 400-1200 zł). Zapewniamy pomoc w zakupie. / Posiłki w dniu dojazdu i wylotu, oraz w Petrze. / Koszt biletów wstępu do Petry i Wadi Rum Protected Area, Wadi Mujib/wiza lub Jordan Pass/ Drinki (poza napojami do posiłków). / Suchy prowiant na trekking/ Napiwki.

                          Strona ma charakter informacyjny. Nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.